Webform as Node (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: title
he: כותרת

en: Label
he: תווית

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Webform ID
he: מזהה Webform
