Webform as Node (1.0.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: title
hu: cím

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Webform
hu: Űrlap

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: The label of the entity.
hu: Az entitás címkéje.

en: View used to select the entities
hu: Az entitások kiválasztásához használt nézet

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
hu: Kiválasztható a nézet és a megjelenítő, amely a hivatkozható entitásokat jeleníti meg.<br />Csak az entitáshivatkozás típusú megjelenítővel rendelkező nézetek választhatóak.

en: The views entity selection mode requires a view.
hu: A nézetek entitáskiválasztási módjának egy nézetre van szüksége.

en: The reference view %view_name cannot be found.
hu: %view_name hivatkozásnézet nem található.

en: No eligible views were found.
hu: Nem található megfelelő nézet.

en: No eligible views were found. <a href=":create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href=":existing">existing view</a>.
hu: Nem taláható megfelelő nézet. <a href=":create">Nézet létrehozása</a> <em>entitáshivatkozás</em> megjelenítővel, vagy egy ilyen hozzadása egy már <a href=":existing">létező nézethez</a>.
