Webform as Node (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.
