Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
