Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: External
th: ภายนอก

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: City
th: จังหวัด

en: About
th: เกี่ยวกับ
