Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: City
eo: Urbo

en: Elements
eo: Elementoj
