Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: External
fr: Externe

en: Checkout
fr: Passer la commande

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: About
fr: À propos

en: API Login ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur pour l'API

en: Transaction Key
fr: Clé de transaction

en: Webform submissions
fr: Soumissions de webform

en: Payment Transaction
fr: Transaction de paiement

en: Tokens related to webform submission.
fr: Jetons (tokens) associés à la soumission de webform.
