Webform Authorize.Net (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: External
hi: बाहरी

en: About
hi: के बारे में
