Webform Booking (1.0.13) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Mon
hi: सोम

en: Tue
hi: मंगल

en: Wed
hi: बुध

en: Thu
hi: गुरु

en: Fri
hi: शुक्र

en: Sat
hi: शनि

en: Sun
hi: रवि
