Webform Booking (1.0.7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Mon
be: пан

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Thu
be: чцв

en: Fri
be: пят

en: Sat
be: суб

en: Sun
be: нядзеля
