Webform Booking (1.0.9) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Mon
bn: সোম

en: Tue
bn: মঙ্গল

en: Wed
bn: বুধ

en: Thu
bn: বৃহস্পতি

en: Fri
bn: শুক্র

en: Sat
bn: শনি

en: Sun
bn: রবি
