Webform Booking (1.1.11) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Tonga
am: ቶንጋ

en: Tue
am: ቲዩ

en: Nauru
am: ናዑሩ

en: Fiji
am: ፊጂ
