Webform Booking (1.1.11) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Selected
bg: Избрано

en: Price
bg: Цена

en: Tonga
bg: Тонга

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Albania
bg: Албания

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Armenia
bg: Армения

en: Nauru
bg: Науру

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски емирства

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Unavailable
bg: Недостъпно
