Webform Booking (1.1.11) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Selected
bs: Odabrano

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Today
bs: Danas
