Webform Booking (1.1.11) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Tonga
dz: ཊོང་ག

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Fri
dz: སྤེན།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Nauru
dz: ནའུ་རུ།

en: Fiji
dz: ཕི་ཇི།

en: Previous month
dz: ཧེ་མམ་གྱི་ཟླཝ།

en: Next month
dz: ཤུལ་མམ་གྱི་ཟླཝ།
