Webform Booking (1.1.11) - en to gl translation catalogue (145 entries)

en: Title
gl: Título

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Price
gl: Prezo

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Egypt
gl: Exipto

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Tonga
gl: Tongués

en: Brazil
gl: Brasil

en: Paraguay
gl: Paraguai

en: Jamaica
gl: Xamaica

en: Japan
gl: Xapón

en: Poland
gl: Polonia

en: Singapore
gl: Singapur

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Germany
gl: Alemaña

en: Algeria
gl: Argelia

en: Azerbaijan
gl: Acerbaixán

en: Bahrain
gl: Bahrein

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Belize
gl: Belice

en: Bhutan
gl: Bután

en: Cambodia
gl: Camboxa

en: Cameroon
gl: Camerún

en: Canada
gl: Canadá

en: Cape Verde
gl: Cabo Verde

en: Cayman Islands
gl: Illas Caimán

en: Comoros
gl: Comores

en: Cook Islands
gl: Illas Cook

en: Cyprus
gl: Chipre

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Djibouti
gl: Xibutí

en: Dominican Republic
gl: República Dominicana

en: Ethiopia
gl: Etiopía

en: Faroe Islands
gl: Illas Feroe

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: French Guiana
gl: Güiana Francesa

en: French Polynesia
gl: Polinesia Francesa

en: Gabon
gl: Gabón

en: Greece
gl: Grecia

en: Greenland
gl: Groenlandia

en: Grenada
gl: Granada

en: Guadeloupe
gl: Guadalupe

en: Guyana
gl: Güiana

en: Hungary
gl: Hungría

en: Iceland
gl: Islandia

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Italy
gl: Italia

en: Jordan
gl: Jordania

en: Kazakhstan
gl: Casaquistán

en: Kenya
gl: Quenia

en: Kiribati
gl: Quiribati

en: Kyrgyzstan
gl: Kirguizistán

en: Latvia
gl: Letonia

en: Lesotho
gl: Lesoto

en: Lithuania
gl: Lituania

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Malawi
gl: Malaui

en: Malaysia
gl: Malaisia

en: Maldives
gl: Maldivas

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Mauritius
gl: Mauricio

en: Mexico
gl: México

en: Moldova
gl: Moldavia

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Morocco
gl: Marrocos

en: Nauru
gl: Nauruano

en: Netherlands
gl: Holanda

en: New Caledonia
gl: Nova Caledonia

en: Norfolk Island
gl: Illa Norfolk

en: Norway
gl: Noruega

en: Panama
gl: Panamá

en: Papua New Guinea
gl: Papúa Nova Guinea

en: Peru
gl: Perú

en: Philippines
gl: Filipinas

en: Romania
gl: Romanía

en: Russia
gl: Rusia

en: Rwanda
gl: Ruanda

en: Saudi Arabia
gl: Arabia Saudita

en: Seychelles
gl: Seixeles

en: Sierra Leone
gl: Serra Leoa

en: Slovakia
gl: Eslovaquia

en: Slovenia
gl: Eslovenia

en: Solomon Islands
gl: Illas Salomón

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Suriname
gl: Surinam

en: Swaziland
gl: Suacilandia

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Taiwan
gl: Taiwán

en: Tajikistan
gl: Taxiquistán

en: Thailand
gl: Tailandia

en: Turkmenistan
gl: Turcomenistán

en: Ukraine
gl: Ucraína

en: United Arab Emirates
gl: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Uruguay
gl: Uruguai

en: Yemen
gl: Iemen

en: Zimbabwe
gl: Zimbabue

en: Today
gl: Hoxe

en: Fiji
gl: Fixi

en: Falkland Islands
gl: Illa Malvinas

en: South Korea
gl: Corea do Sur

en: British Virgin Islands
gl: Illas Virxes Británicas

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Webform
gl: Formulario web

en: Croatia
gl: Croacia

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Available
gl: Dispoñible

en: About
gl: Información

en: Previous month
gl: Mes anterior

en: Next month
gl: Mes seguinte
