Webform Booking (1.1.11) - en to he translation catalogue (231 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Quantity
he: כמות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Price
he: מחיר

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Egypt
he: מצרים

en: Namibia
he: נמיביה

en: Israel
he: ישראל

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Tonga
he: טונגה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Germany
he: גרמניה

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Brunei
he: ברוניי

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Chad
he: צ'אד

en: China
he: סין

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: איי קומורו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Laos
he: לאוס

en: Latvia
he: לטביה

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונאקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Palau
he: פלאו

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Pitcairn Islands
he: איי פיטקיירן

en: Qatar
he: קטאר

en: Romania
he: רומניה

en: Russia
he: רוסיה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: St. Helena
he: סנט הלנה

en: St. Lucia
he: סנט לוסיה

en: Suriname
he: סורינאם

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Thailand
he: תאילנד

en: Togo
he: טוגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Vatican City
he: ותיקן העיר

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Today
he: היום

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Fiji
he: פיג'י

en: Falkland Islands
he: איי פוקלנד

en: South Korea
he: קוריאה הדרומית

en: British Virgin Islands
he: איי הבתולה הבריטיים

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: Loading...
he: טוען...

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: About
he: אודות

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Serbia
he: סרביה

en: Réunion
he: ראוניון

en: Congo - Kinshasa
he: קונגו-קינשאסה

en: Congo - Brazzaville
he: קונגו-ברזוויל

en: Côte d’Ivoire
he: חוף השנהב

en: Hong Kong SAR China
he: הונג קונג SAR
