Webform Booking (1.1.11) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Selected
kk: Тандалған

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Fiji
kk: Фиджи
