Webform Booking (1.1.11) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Tonga
pa: ਟੋਂਗਾ

en: Fiji
pa: ਫਿ਼ਜੀ
