Webform Booking (1.1.11) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Fri
si: සිකු

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්
