Webform Booking (1.1.11) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Price
sr: Цена

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Fiji
sr: фиџијански
