Webform Booking (1.1.11) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Quantity
th: จำนวน

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Price
th: ราคา

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Fri
th: ศ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: May
th: พ.ค.

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Marshall Islands
th: หมู่เกาะมาร์แชลล์

en: Palau
th: ปาเลา

en: Pitcairn Islands
th: หมู่เกาะพิตแคร์น

en: Thailand
th: ไทย

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
