Webform Booking (1.1.11) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Selected
ur: منتخب شدہ

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Nauru
ur: نارو

en: Fiji
ur: فیجی
