Webform Booking (1.1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Currency
lv: Valūta

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Price
lv: Cena

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Euro (EUR)
lv: Eiro (EUR)
