Webform Booking (1.1.3) - en to uk translation catalogue (217 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Currency
uk: Валюта

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Price
uk: Ціна

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Thu
uk: чт

en: Fri
uk: пт

en: Sat
uk: сб

en: Sun
uk: нд

en: Germany
uk: Німеччина

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Brunei
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель-Сальвадор

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайана

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Laos
uk: Лаос

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Pitcairn Islands
uk: Острови Піткерн

en: Qatar
uk: Катар

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Московія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан-Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

en: St. Helena
uk: Острів Св. Олени

en: St. Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Vatican City
uk: Ватикан

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Falkland Islands
uk: Фольклендські острови

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віргінські острови

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Webform
uk: Вебформа

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Macedonia
uk: Македонія

en: About
uk: Про модуль

en: Euro (EUR)
uk: Євро (EUR)

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Serbia
uk: Сербія

en: Réunion
uk: Реюньйон

en: Congo - Kinshasa
uk: Конго - Кіншаса

en: Congo - Brazzaville
uk: Конго - Браззавіль

en: Côte d’Ivoire
uk: Кот-д'Івуар

en: Hong Kong SAR China
uk: Гонконг ОАР, Китай

en: Antigua & Barbuda
uk: Антигуа та Барбуда

en: Bosnia & Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: St. Kitts & Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: St. Pierre & Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Svalbard & Jan Mayen
uk: Шпіцберген та Ян Майен

en: São Tomé & Príncipe
uk: Сан-Томе і Принсипі

en: Turks & Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Trinidad & Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: St. Vincent & Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадини

en: Wallis & Futuna
uk: Волліс і Футуна
