Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: Daily
da: Dagligt

en: To:
da: Til:

en: Header
da: Overskrift

en: From:
da: Fra:

en: Subject:
da: Emne:

en: Webform
da: Webformular

en: Notification
da: Underretning

en: Schedule:
da: Tidsplan:
