Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: Daily
fa: روزانه

en: Header
fa: سربرگ

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
