Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: Daily
fr: Quotidien

en: To:
fr: À

en: Header
fr: Entête

en: Frequency
fr: Fréquence

en: From:
fr: De:

en: Subject:
fr: Sujet :

en: Schedule:
fr: Planification :

en: CC:
fr: CC :

en: Debugging is enabled
fr: Le débogage est activé

en: BCC:
fr: BCC :
