Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: Subject:
kn: ವಿಷಯ:

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
