Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Daily
pl: Codziennie

en: To:
pl: Do:

en: Header
pl: Nagłówek

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Webform
pl: Formularz

en: Notification
pl: Powiadomienie
