Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Daily
pt: Diariamente

en: To:
pt: Para:

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Frequency
pt: Frequência

en: From:
pt: De:

en: Subject:
pt: Assunto:

en: Notification
pt: Notificação

en: Schedule:
pt: Agenda:
