Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: Daily
sv: Dagligen

en: To:
sv: Till:

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Frequency
sv: Frekvens

en: From:
sv: Från:

en: Subject:
sv: Ämne:

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Notification
sv: Avisering

en: Schedule:
sv: Schemalägg:
