Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
uk: Так

en: Daily
uk: Щодня

en: To:
uk: Кому:

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Frequency
uk: Частота

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Webform
uk: Вебформа

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Schedule:
uk: Розклад:

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Reply to:
uk: Відповідь:

en: Webform Bulk Emails
uk: Вебформа: Масові електронні листи
