Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: To:
vi: Đến:

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Frequency
vi: Tần suất

en: From:
vi: Từ:

en: Subject:
vi: Chủ đề:

en: Schedule:
vi: Lịch trình:
