Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: Daily
hu: Napi

en: To:
hu: Címzett:

en: Header
hu: Fejléc

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: From:
hu: Feladó:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Webform
hu: Űrlap

en: Notification
hu: Értesítés

en: Schedule:
hu: Időzítés:

en: CC:
hu: Másolat:
