Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Header
lv: Galvene

en: Webform
lv: Webforma

en: Notification
lv: Paziņojums
