Webform Bulk Emails (2.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: Daily
oc: Quotidian

en: To:
oc: A :

en: Header
oc: Entèsta

en: From:
oc: De :
