Webform CiviCRM Integration (6.2.2) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Currency
oc: Devisa

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Multiple
oc: Multipla

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Medium
oc: Mejan

en: End Date
oc: Data de fin

en: Address
oc: Adreça

en: email
oc: corrièr electronic

en: Payment
oc: Pagament

en: Case
oc: Cassa

en: Filters
oc: Filtres

en: Static
oc: Estatic

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Gender
oc: Sèxe

en: Hidden
oc: Amagat

en: Change
oc: Modificar

en: Source
oc: Font

en: Activity
oc: Activitat

en: Randomize
oc: Rendre aleatòri

en: Website
oc: Site web

en: options
oc: opcions

en: Relationship
oc: Relacion

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: and
oc: et

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Activities
oc: Activitats

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: - Any -
oc: - Tot -
