Webform CiviCRM Integration (6.3.2) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Private
ar: خاص

en: Groups
ar: المجموعات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Currency
ar: العملة

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Multiple
ar: متعدد

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Total
ar: المجموع

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Contact
ar: تواصل

en: All
ar: الكل

en: Never
ar: أبدًا

en: Medium
ar: متوسط

en: Phone
ar: هاتف

en: Address
ar: العنوان

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Payment
ar: الدفع

en: Case
ar: شكل الحروف

en: Filters
ar: المرشحات

en: City
ar: مدينة

en: State/Province
ar: الولاية/المحافظة

en: Nickname
ar: كنية

en: Gender
ar: الجنس

en: Hidden
ar: مخفي

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Street Address
ar: عنوان الشارع

en: Change
ar: تغيير

en: Street Number
ar: رقم الشارع

en: Source
ar: المصدر

en: Activity
ar: النشاط

en: Randomize
ar: عشوائي

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: options
ar: خيارات

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Automatic
ar: آلي

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: submission(s)
ar: الردود

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Restore
ar: استرجاع

en: and
ar: و

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Registration
ar: التسجيل

en: Line Item Amount
ar: مبلغ عنصر السطر

en: Line Item
ar: عنصر السطر

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي

en: - Any -
ar: - اختر -
