Webform CiviCRM Integration (6.3.2) - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Private
ms: Persendirian

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Multiple
ms: Berbilang

en: none
ms: tiada

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Contact
ms: Hubungi

en: All
ms: Semua

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Medium
ms: Sederhana

en: Case
ms: Kes

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Randomize
ms: Rawakkan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: and
ms: dan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Registration
ms: Pendaftaran
