Webform CiviCRM Integration (6.3.2) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Groups
nn: Grupper

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Contact
nn: Kontakt

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Start Date
nn: Startdato

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Payment
nn: Betaling

en: Filters
nn: Filter

en: City
nn: By

en: Hidden
nn: Skjult

en: Permissions
nn: Rettar
