Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: All
lt: Visi

en: Not found
lt: Nerasta

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: email
lt: el. paštas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Case
lt: Užduotis

en: Filters
lt: Filtrai

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: or
lt: arba

en: Permissions
lt: Leidimai

en: options
lt: pasirinkimai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: date
lt: data

en: Webform
lt: Web forma

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Registration
lt: Registracija

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: - N/A -
lt: - N/D -

en: Line Item Amount
lt: Linijos elemento suma

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: close
lt: uždaryti

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Unique
lt: Unikalus

en: option
lt: pasirinkimas

en: Element options
lt: Elemento parinktys
