Webform CiviCRM Integration (8.x-5.0-beta4) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Private
ur: نجی

en: Groups
ur: گروپس

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Country
ur: ملک

en: Multiple
ur: متعدد

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: and
ur: اور
