Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Source
cs: Zdroj

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Machine Name
cs: Strojový název
