Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Source
hr: Izvor
