Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Source
ja: ソース

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Administrative description
ja: 管理用の説明

en: Elements
ja: 要素

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Source (YAML)
ja: ソース (YAML)
