Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
