Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Source
vi: Nguồn

en: Administrative description
vi: Mô tả dành cho quản trị

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Invisible
vi: Vô hình
