Webform Composite Tools (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Source
fa: منبع
