Webform Composite Tools (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: status
bg: състояние

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Source
bg: Източник
